VirtualExpo

Firma bConnect jest oficjalnym przedstawicielem platformy VirtualExpo w Polsce. VirtualExpo Group jest światowym liderem na internetowym rynku sprzedażowym B2B (marketplace). Dajemy firmom i nabywcom różnej wielkości dostęp do miliona produktów w jednym miejscu. Dzięki wydajnym narzędziom SEO i wyspecjalizowanym stronom w 9 językach przyciągają miliony kupujących online, producentów i dystrybutorów.

Naszym zadaniem w VirtualExpo jest zwiększenie widzialności Państwa firmy oraz Państwa produktów na rynkach międzynarodowych poprzez obecność na jednej z naszych dedykowanych platform sprzedażowych (marketplace).

AERONAUTYKA
AeroExpo jest wiodącym narzędziem zaopatrzeniowym dla kupców, kierowników produkcji, zaopatrzenia, inżynierów i konsultantów w branży lotniczej.

2,5 tys.+     Producentów
35,3 tys.+   Produktów
99 tys.        Kupujących miesięcznie
129 tys.      Wizyt miesięcznie

ROLNICTWO
AgriExpo jest wiodącym narzędziem zaopatrzeniowym dla hodowców roślin i zwierząt gospodarskich, handlowców, spółdzielni i innych specjalistów w dziedzinie rolnictwa i leśnictwa.

3 tys.+         Producentów
65,3 tys.+   Produktów
256 tys.      Kupujących miesięcznie
368 tys.      Wizyt miesięcznie

ARCHITEKTURA I PROJEKTOWANIE
ArchiExpo jest wiodącym narzędziem zaopatrzeniowym dla architektów, projektantów wnętrz i firm budowlanych.

10 tys.+      Producentów
449 tys.+    Produkty
1,8 mln      Kupujących miesięcznie
2,6 mln      Wizyt miesięcznie

PRZEMYSŁ
DirectIndustry jest wiodącym narzędziem zaopatrzeniowym dla nabywców, kierowników produkcji, kierowników konserwacji i inżynierów konsultantów.

13 tys.+     Producentów
472 tys.+   Produktów
2,2 mln     Kupujących miesięcznie
3,1 mln     Wizyt miesięcznie

MEDYCYNA I TECHNOLOGIA
MedicalExpo jest wiodącym narzędziem zaopatrzeniowym dla lekarzy, inżynierów biomedycznych, specjalistów ds. zakupów w szpitalach, centrach medycznych itp.

7 tys.         Producentów
155 tys.+   Produktów
1 mln        Kupujących miesięcznie
1,4 mln     Wizyt miesięcznie

PRZEMYSŁ MORSKI
NauticExpo jest wiodącym narzędziem zaopatrzeniowym dla kupców i profesjonalistów z sektora żeglarskiego i morskiego, a także dla żeglarzy rekreacyjnych i entuzjastów sportów wodnych.

4 tys.+         Producentów
80 tys.+       Produktów
504 tys.       Kupujących miesięcznie
725 tys.       Wizyt miesięcznie

..

Skontaktuj się z nami i dowiedź się czy Twoja firma spełnia warunki aby dołączyć do grona wystawców na jednej z dedykowanych platform VirtualExpo.